Arrangement

Disse har spilt hos oss:

Dato

28/02-2019
03/05-2019
04/05-2018

22/11-2018
​03/11-2018
​10/11-2018
​16/11-2018
21/9-2018
​15/9-2018
04/08-2018
03/08-2018
02/08-2018
​01/08-2018
​01/6-2018
​09/3-2018
​08/02-2018
​03/02-2018
​21/01-2018
​20/01-2018
​20/01-2018
19/01-2018
19/01-2018
18/01-2018
​15/12-2017
​30/11-2017
​22/11-2017
​21/10-2017
​22/09-2017

​13/09-2017
05/08-2017
04/08-2017
​03/08-2017
02/08-2017
17/06-2017
16/06-2017
​18/05-2017
18/03-2017
04/03-2017
18/02-2017
21/01-2017
​21/01-2017
20/01-2017
​21-22/12-2016
30/11-2016
03/11-2016
29/10-2016
17/09-2016
16/09-2016
​03/09-2016
06/08-2016
​05/08-2016
04/08-2016
03/08-2016
11/06-2016
​11/05-2016
​06/04-2016
​12/03-2016
​18/02-2016
19/12-2015
28/11-2015
15/10-2015
 19/09-2015
16/09-2015
10/09-2015
01/08-2015
31/07-2015
30/07-2015
12/06-2015
11/06-2015
4/06-2015
22/05-2015
11/04-2015
10/04-2015
20/02-2015
14/02-2015
02/12-2014
01/11-2014
27/09-2014
24/09-2014
21/09-2014
13/09-2014
30/06-2014
26/06-2014
14/06-2014
12-13/06-14
10/06-2014
10/06-204
07-08/06-14
05/06-2014
27/05-2014
10/05-2014
08/05-2014
04/04-2014
27/3-2014
22/3-2014
7/3-2014
15/2-2014
6/2-2014
18/1-2014
21/12-2013
19-22/12-2013
28/11-2013
15/11-2013
2/11-2013
15/10-2013
19/10-2013
14/9-2013
6/9-2013
23/8-2013
16/8-2013
17/7-2013
21/6-2013
12-1314/613
8/6-2013
29/5-2013
24/5-2013
10/5-2013
1/5-2013
27/4-2013
19/4-2013
10/4-2013
9/3-2013
23/2-2013
6/2-2013
5/2-2013
19/1-2013
21/12-2012
17/11-2012
16/11-2012
9/11-2012
3/11-2012
31/10-2012
27/10-2012
12/10-2012
29/9-2012
14/9-2012
1/9-2012
8/8-2012
26/7-2012
14/7-2012
29-30/6-2012
14/6-2012
9/6-2012
12/9-2011

Band/Arrangement

Moenje
Øyvind Elgenes ogScene Finnmark
EgoAlter

Mainne & Stig Runar m/Jensen & Sagen
Salto Mortale
Lokale artister- Bob Dylan-konsert
Sigvart Dagsland m/Ensemble Noor
Petter Carlsen m/Ensemble Noor
​Luke Elliot
​Inge Bremnes/Aber/Northkid (Oggasjakka)
Hollow Hearts/EgoAlter (Oggasjakka)
Lisa Fosse/Nora Konstanse/Jungelkameratene
Han Jens og Dæm
Arvvas
Aleksander Kostopoulos
Julietnorth
​Arvvas
Eldbjørg Hemsing/Anna Fedorova
​Rock Bottom
Fliflet/Hamre
Unknown Composers (Arkhangelsk)
Jørn Simen Øverli/Espen Leite
Trygve Skaug
Trine Dyrstad/Sharon Fjellvang
​Eva Scholten Quartet
Senjakofferten (Knut Erik Sundquist/Nils Anders Mortensen)
The Swing Thing
Hyllest til Cohen- Geir Johansen, Jan Tore Larsjord, Vidar Dahle, Susanne Gamst, Tor Gunnar Johansen, Peer-Einar Pedersen
Bluesland-Bjørn Isachsen/Dag Endersen/Bente Brochmann
Hanne Mjøen/Trendsettarklubben/JIM (Oggasjakka)
Oda Dahl/Février/Pasemaker/Brevkongen (Oggasjakka)
Trine og Sharon/Inge Bremnes/Moillrock (Oggasjakka)
​Han Jens & Dæm
Kong Øystein Trio
Cafe Cohen & Company
Ola Bremnes m/Ensemble Noor
​Finnmark Allstars
The Late Great
​Arnt Hjalmar og Elvis
Jørgen Dahl Moe Band
Eldbjørg og Andris Hemsing
Dylan på nordnorsk (Ida Løvheim og Johan Martin Aarstein)
​Christmas Lights (Emil Elde Skårset, Runa Elde Skårset, Lisa L. Fosse)
Staffan William-Olsson Trio
​Askil Holm
Pål-Are Bakksjø
Jens & Dæm
​Elin Kåven
​Skinny Days
Nora Konstanse/Inge Bremnes/Ester Adele/Moillrock/Youth (OGGASJAKKA)
iEksil/Wellfear/Han Jens & Dæm (OGGASJAKKA)
Susanne Gamst/Emil&Lisa/Kajander  (OGGASJAKKA)
I See Rivers (OGGASJAKKA)
Emil & Lisa
​Marie Bergman
​Violet Road
​Oscar Danielson
Odd Nordstoga
​Inception
Torgeir Waldemar
Hilde Louise Orchestra
Kristian Park/Petter Carlsen
Geirr Lystrup (Den kulturelle spaserstokk/Nordkapp Kommune)
GLØD Tangokonsert
Han Jens & Dæm, Jungelkameratene, Cars & Calories (OGGASJAKKA)
Geggen Mauno Band, Private Pyle, L.A.Laplanders (OGGASJAKKA)
Trine Dyrstad, Reidar Tuv, Trendsettarklubben (OGGASJAKKA)
Ingar Håkonsen Band
Wellfear
Christian Ingebrigtsen & Nissa Nyberget
EAR (Asbjørn Ruud, Fred Glesnes, Jonas Karlsen og «Christo» Stangness 
​Julietnorth
Steinar Albrigtsen m/Ensemble Noor m.fl.
Sibeth Hoff m/Asbjørn Ruud, Marianne Halmrast og Marius Rypdal
Christian Ingebrigtsen & Gaute Ormåsen
Julie Mellor/Ann Sofie Godø " Immortal Lovesongs"
Gutta fra Calcutta
Oscar Danielson
Astrid Smeplass og Julie Bergan (Skolekonsert)
Hvitmalt Gjerde
New York City Slickers
Los Osos Polares
Moillrock
Oblivion (Mikael, Rikard, Emil og Simen + gjester)
Stein Arild Olaussen- Arnt Hjalmar-One Night Stand (Up) - Show
Honningsvåg Musikkforening og HMF Big Band
Festivaltreff med Dønning & Damene
Show-Ja, ja, åran dæm går m/Kjersti og Birgit m/gjester
MFE-My Favorite Enemy
Arne Benoni -Jim Reeves Cabaret
Rålerbyrgers
Dag Sørås-Kognitiv dissonans (Stand Up)
Pil & Bue
Oslo Ess + OnklP og de fjerne slektningene
Flitlet/Hamre
Dr.Bergland og den alternative medisin (Stand Up)
Christianssand Ensemble
Samefolkets dag / Stilla (Andreas Fliflet m.fl)
Solfest m/ Geir og Lillebror m/gjester
Hjemkomne julestjerner (åpen scene)
Nordvest-julekonsert (Emil, Mathilde og Lisa)
Olav Stedje
Signe Salvesen Band
Gutta fra Calcutta
Werner Larsen
Vinylaften
Blues & Beyond
Bare Drøm Tango
Damage Inc
Oscar Danielson
Trendsettarklubben
Emil og Kointepellaran
John Edvar Eilertsen/Torger Samuelsen
han Jens og dæm
Henrik Thodesen (Stand Up)
Jazz & Fly Fishing
Torstein Fagerli- Leonard Cohen på engelsk
Ivar Thomassen
Susannas besettelse (Godt Selskap)
The Real Thing
Dag Sørås (Stand Up)
En sang til Thor (Thor Tuv & Co)
Songs of the heart (Godt Selskap)
Samefolkets dag
Dønning-eldretreff
Et lite knippe norsk-konsert med Onar Haugli
Musikalsk Julekafe
Erika Toth og Ann-Sofie Godø
Arnt Hjalmar- born to be trygda (Stein Arild Olaussen)
Queen Singers
På Bærtur med Bob Dylan (Musikalsk kåseri med Per Bær)
Boknakaran
Ensemble Noor og Atle Sponberg (Godt Selskap)
Rita Lovise Band
Bendik Kajander
Draup
Nordnorsk Standup (Trine Lise Olsen, Erlend Osnes, Thomas Leikvoll)
Oscar Danielson
PlaceboX
Moillrock
Otr & Pjotr Trønderrocken fra dA til nÅ
Ækte Honningsvåging m/ Torger Samuelsen
Evert Taube Cabaret m/Lars Klevstrand, Hege Eilisabeth Olsen, Nissa Nyberget
Ulv og engel- Cohen Cabaret med Nicolay Lange-Nielsen og Emma Rowena

Perleporten Kulturhus

Storgata 19, 9750 Honningsvåg

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now